Кому не можна їсти літні ягоди і чому – AgroNews
Невдовзі почнеться сезон черешні — її полюбляють як дорослі, так і діти. Вона дуже корисна, адже містить велику кількість вітамінів. Незважаючи на вітамінну користь, ці ягоди можуть зашкодити здоров’ю, пише agronews.ua.
Не можна вживати черешню людям, які:
мають діабет, адже ягода містить чимало цукру
страждають на алергію
мають проблеми з кишківником, виразку, гастрит, підвищену кислотність і схильність до метаболізму. Вживання великої кількості черешні за раз (більше 300–400 грамів) може призвести до здуття живота, газоутворення, діареї
дотримуються дієти
Крім цього, з обережністю треба давати черешню маленьким дітям. Дієтологи наголошують, що у дітей, особливо в маленькому віці, через незрілість ферментативної функції підшлункової залози можуть бути висипання.
Tags: агроновини, алергія, вітаміни, гастрит, діабет, дієта, дітям, здоров’я, кишківник, ферментативна функція, черешні, черешня