Українські яблука Ред Делішес зрівнялися за ціною з італійськими і французькими – AgroTimes

Деякі сорти українського яблука на світовому ринку у сезоні 2024/2025 виявилися досить дорогими порівняльно з іншими регіонами постачання.

Про таку особливість в ринковому огляді журналу «Садівництво по-українськи» розповідає Володимир Гуржій, керівник компанії USPA Fruit.

Наприклад, за його даними, сорт Ред Делішес був співставний за ціною з італійською і навіть французькою продукцією, хоча вони зазвичай на кілька доларів дорожче, якщо рахувати завантажений на судно контейнер у порту відправки, для України – Рієка або Констанца.

«Тобто було дуже багато альтернатив у міжнародних гравців, щоб купляти не українське яблуко, – зауважує керівник USPA Fruit. – І зокрема Ред Делішес з України було продати максимально складно. Сорти Голден Делішес та Ред Делішес калібром від 80 мм користуються гарним попитом серед країн Центральної Азії».

Ціни сьогодні у значній мірі залежать від вартості логістики, зазначає експерт. Наприклад, на цільових ринках сербське яблуко може коштувати дешевше за українське, але український фермер у сухому залишку отримує менше за сербського, адже останній має непоганий вихід до Рієки і логістика коштуватиме йому суттєво менше.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra