Якщо ти виходиш на промислові об’єми — ти вже не крафтовий виробник – КУРКУЛЬ

Для крафтового бізнесу масштабування — це некомпромісне питання. Виробники, які хочуть мати перевагу називатися крафтовими, мають певні обмеження за обсягами і це навіть фігурує у законі.

Про це розповіла голова кооперативу «Фермерська родина» Наталія Табінська у спецпроєкті «Як продати крафтові продукти — приклад кооперативу «Фермерська родина» на Kurkul.com.

«Якщо ти виходиш на промислові об’єми — ти вже не крафтовий виробник. Ти маєш поступитися якістю або походженням сировини, або ще якимись моментами. І це завжди певний баланс», — розповіла Наталія Табінська.

Тож масштабуватися виробники наразі не планують. Наталія пояснює це тим, що їм таких об’ємів виробництва достатньо. Бо фактично всі бренди — це сімейні бізнеси й за кожним членом кооперативу не виробництво як таке, а частіше за все — родина, яка займається фермерською справою і переробкою.

«Ми маємо один приклад члена кооперативу, який до певної межі був крафтовим, а потім наростив об’єми виробництва і дійсно пішов у гуртові продажі. Він ще є членом кооперативу, але йому не цікаво з нами. Разом з тим, на ринку він втрачає свою крафтовість», — розповіла Наталія Табінська.

Вона наголошує, що ключовою метою «Фермерської родини» є збереження якості продукції.

«За кожною позицією цієї продукції — ім’я виробника, їхні унікальні назви. Якщо сир, то це не просто сир — це «Гарбузовий рай» або «Волинські сири». І вони можуть сказати, звідки їхні корівки, як вони їх годують, як оцей весь процес відбувається. Тому це більше про родинність, про локальність, про традиції. І такими ми хочемо залишатися», — підсумувала голова кооперативу.

 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2025 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra