Елеватор неефективний без власного зерна та трейду — AgroPortal.ua

У нинішніх умовах наявність земельного банку, власного зерна та трейдингу — це козир для компаній, які мають елеваторні потужності.

Таку думку висловив директор з елеваторного та складського господарства компанії «ТАС Агро» Ярослав Стратуца під час Grain Storage Forum 2025.

«До 2024 МР наші елеватори на 90% були завантажені власним зерном, і це був основний пріоритет. В умовах бюджетування і розподілу витрат по бізнесах ми бачимо, що елеватори сьогодні виживають, і прийшли до надання послуг зі зберігання та доробки зерна для фермерів. При цьому, якщо раніше орієнтувалися на великі обсяги, то наразі не ми диктуємо правила, а мусимо орієнтуватися на інші вимоги, наприклад, додаткові послуги зі зберігання», — розповів Ярослав Стратуца.

У «ТАС Агро» вже напрацювали систему роботи з власним зерном: відразу після приймання його доводять до базисних контрактних кондицій та готують контрактні партії, адже ще влітку знають, що продаватимуть узимку. Тож під час приймання зерна лабораторія формує партії, які закладаються в силобеги, і звідти їх можна відразу відвантажувати на продаж. Таку технологію випробували на собі та вже пропонують партнерам.

Людмила Лебідь, AgroPortal.ua


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra