Подорожчання вершкового масла сягнуло 10-річного рекорду – Infagro

Річна споживча інфляція вершкового масла в січні 2025 року продовжила зростати та досягла майже 34% до січня 2024 року.  Це рекордний показник за останні 10 років, хоча і в лютому 2023 року, і в 2017 році вона сягала 30%.

Основним драйвером є товарний ринок  – нефасоване масло, яке продається великими партіями, зокрема експортується або імпортується. І саме тут криються позитивні новини для споживачів.

У вересні річна інфляція товарного ринку масла сягала 60%, але зараз впала до рівня 20%.

Річна споживча інфляція вершкового масла може прискоритись за підсумками лютого або навіть і березня, але це відбудеться вже не через подорожчання продукту в магазині, а через низьку базу попереднього періоду. Споживчі ціни на масло вже стабілізуються, про що свідчать випадки акційних пропозицій, а скоро буде відома і офіційна статистика цінових змін лютого до січня. Весною маємо побачити більш чіткий тренд до зниження кінцевої вартості продукту.

Максим Фастєєв, партнер проектів ІНФАГРО, agroreview.com


Джерело http://infagro.com.ua

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra