ЕКА застрахувало від воєнних ризиків вже другий інвестиційний проєкт. Цього разу переробний – Latifundist

Експортно-кредитне агентство (ЕКА) застрахувало від воєнних ризиків вже другий проєкт на загальну суму 92 млн грн. Це проєкт компанії «Віліс», яка виготовляє макаронні вироби та яблучне повидло, повідомило Мінекономіки.

 

Половину суми (52 млн грн) підприємство вкладає своїми коштами, ще на 40 млн бере інвестиційний кредит в Укрексімбанку.

 

У загальну вартість проєкту входить вартість нового обладнання (фасувального та лінії з виробництва локшини) витрати на його доставлення та монтаж, будівництво котельні та ін. Модернізація дозволить компанії збільшити виробництво до 4 тис. т на рік, в тому числі завдяки розширенню ринків збуту.

 

Зараз «Віліс» виробляє близько 10 тис. т макаронних виробів та 800 т локшини швидкого приготування. 486 т макаронних виробів та 100 т локшини швидкого приготування експортується.

 

    • У вересні 2024 року ЕКА почало страхувати від воєнних ризиків. Тоді комерційний банк видав кредит на закупівлю газотурбінного генератора для компанії «Флексорес», а ЕКА надало покриття на цю інвестицію.

 

    • У січні-жовтні ЕКА підтримало експорт на 6,59 млрд грн.

 

Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2024 р.


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra