Грантові можливості для органічних виробників – EastFruit

Проєкт “Німецько-українське співробітництво в галузі органічного сільського господарства” (COA) має намір надати підтримку українським органічним операторам в отриманні сертифікації відповідно до вимог Закону України № 2496-VIII “Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції” шляхом часткової компенсації вартості цієї сертифікації, повідомляє EastFruit.

Ця підтримка спрямована на малі та середні органічні підприємства, які виробляють продукцію рослинництва, тваринництва та бджільництва і мають намір пройти сертифікацію за вимогами Закону № 2496-VIII у 2023 році.

 

Будуть профінансовані витрати на сертифікацію в розмірі до 10000 гривень на одного оператора.

Критерії:

  • підтримка надаватиметься підприємствам за таким визначенням: виробники продукції органічного рослинництва, тваринництва, та бджільництва;
  • підтримка надаватиметься малим та середнім підприємствам за таким визначенням: компанії із середньою кількістю працівників до 50 осіб та чистим доходом від реалізації продукції за рік у розмірі не більше 8 млн євро у 2022 році;

Кінцевий термін подання заявок: 20.10.2023 року. Заявки розглядатимуться на конкурсних засадах і задовольнятимуться в межах наявних для цієї підтримки коштів.

Подати заявку можна за посиланням


Джерело https://east-fruit.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra