Хто бронюватиме військовозобов’язаних напряму у Мінагро? – АГРОПОЛІТ

Дві групи агровиробників бронюватимуть своїх працівників напряму подаючи заявки до Міністерства аграрної політики та продовольства. Про це розповів перший заступник аграрного міністра Тарас Висоцький за підсумками наради з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, які забезпечують виконання функцій із питань агропромислового розвитку.

Нагадаємо, що 27 січня 2023 року ухвалено новий порядок бронювання і зараз всі заявки приймаються тільки відповідно до нього.

«Оновлений порядок важливий. Він зараз фактично передбачає два основні типи подання документів на бронювання: перший – це підприємства, в яких є мобілізаційне завдання, вони подаються через ОВА; другий – підприємства, які такого завдання не мають. Останні будуть поділені на дві підкатегорії: агропідприємства, які мають більше 50 працівників, і ті, які обробляють більше 1 тис. га, подаватимуться через Мінагрополітики», – підкреслив він.

Нагадаємо, що фермерський сектор гостро відчуває нестачу працівників.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra