Ціни на кукурудзу залишаються під впливом повільного експорту з США та відновлення поставок з України – AgroTimes

Падіння цін на нафту, активізація експорту кукурудзи другого врожаю з Бразилії, низький попит на американську кукурудзу та вихід першого судна з зерном з чорноморського порту України посилюють тиск на ціни на кукурудзу.

Про це повідомляють аналітики електронно зернової біржі  GrainTrade.

На новини про погіршення макроекономічних показників Китаю товарні ринки вчора відреагували падінням, зокрема ціни на нафту знизилися на 4%.

Жовтневі ф’ючерси на чорноморську кукурудзу в Чикаго вчора впали на 0,9% до 319 $/т, що значно перевищує «довоєнний» рівень лютого – 270 $/т внаслідок зниження прогнозів врожаю в Україні цьогоріч.

Листопадові ф’ючерси на кукурудзу на паризькій Euronext вчора впали на 2,5% до 320,25 €/т або 329 $/т, хоча загалом за липень виросли на 12,6% на прогнозах зниження прогнозів врожаю кукурудзи в ЄС.

Грудневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго вчора знизилися на 1,6% до 240 $/т, хоча загалом за місяць виросли на 5,2% на тлі сильної спеки у США.

За даними Crop Progress, на 31 липня у США у фазі воскової стиглості знаходилося 26% посівів кукурудзи (35% торік та 31% в середньому за 5 років), а у доброму та відмінному стані знаходилося, як і тиждень тому, 61% посівів (62% торік), тобто спека майже не вплинула на посіви.

Експорт кукурудзи з США за тиждень 22-28 липня склав 857 тис т, а загалом у 2021/22 МР сягнув 51,926 млн т у порівнянні з 63 млн т у цей час торік. Вже зрозуміло, що до 1 вересня експортувати прогнозовані 62 млн т не вдасться, особливо з огляду на активізацію поставок з Бразилії, де завершується збирання другого врожаю кукурудзи у прогнозованих обсягах.

Раніше ми писали, що покупці пасивні щодо закупівлі кукурудзи.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується