На українських кордонах з Польщею та Угорщиною спостерігалось зниження закупівельних цін на фуражну кукурудзу – Agravery

Згідно з даними ІА «АПК-Інформ», протягом минулого тижня на українських кордонах з Польщею та Угорщиною спостерігалось зниження закупівельних цін на фуражну кукурудзу.

Вказана тенденція передусім пов’язана з високими запасами даної культури всередині країни, необхідністю сільгоспвиробників у звільненні складських приміщень на тлі збору врожаю ранніх зернових та обмеженими темпами постачань кукурудзи на зовнішній ринок попри позитивну динаміку (якщо порівняти показники за травень, квітень і березень п.р.) та вжиті заходи урядом країни, профільними міністерствами й асоціаціями, керівництвом Укрзалізниці та відповідними структурами сусідніх держав-партнерів. Також зниженню цін сприяли стриманий попит імпортерів та високі витрати на подальшу логістику.

Ціни попиту на кукурудзу з поставкою в липні-серпні на кордоні з Польщею на кінець тижня здебільшого становили 205-220 USD/т DAP, з Угорщиною – 210-225 USD/т DAP, що в середньому на 5 USD/т нижче за показники попереднього тижня.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується