Укрзалізниця обмежила експорт зерна до Молдови та Румунії — AgroPortal.ua

«Укрзалізниця» з 1 липня ввела у дію декілька тимчасових заборон на вантажні перевезення.

Про це свідчать дані на сайті компанії.

Зокрема, обмежується перевезення у зерновозах, окрім отримувача Ukrainian Global Trading SRL, у бік румунського прикордонного переходу Вадул-Сірет. Ще одна конвенція стосується відвантаження зернових для перевізника АО «ГФР» (GFR).

Крім того, обмеження запроваджено і щодо другого румунського переходу — Дяково. Конвенцією забороняється приймання до перевезення вагонів з перестановкою на колію 1435 мм (не поширюється на зерновози ЦТЛ).

Перевезення до Румунії та Молдови обмежені також через прикордонні переходи Могилів-Подільський та Сокиряни. Дозволяється рухатися лише зерновозам ЦТЛ.

Також заборонено перевезення «насіння та плодів олійних, насіння, плодів та зерна інших, лікарських рослин і рослин для технічних цілей; соломи та фуражу» до Молдови на станцію Белць-Ораш.

Під обмеження потрапили і станції Рені та Рені-Порт. Першою конвенцією заборонено перевозити зерно кукурудзи, другою — усі вантажі у зерновозах ЦТЛ.

Окрім того, почала діяти конвенційна заборона у напрямку прикордонного переходу Мостиська ІІ (Польща). Вона стосується лише одного перевізника — Rail STM.


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується