Словаччина готова транспортувати українське зерно через порт Братислава – Agravery

Міністерство транспорту та будівництва Словаччини працює над створенням ще одного транспортного коридору для експорту українського зерна. Про це заявив державний секретар міністерства Ярослав Кметь, повідомляє Голос Карпат, пише АПК-Інформ.

Як уточнив держсекретар, у рамках коридору планується доставляти зерно України залізницею до річкового порту в Братиславі й далі Дунаєм до румунського чорноморського порту Констанца. Звідти зерно може вирушити в Африку.

«Це набагато коротше, дешевше та екологічніше, ніж інші альтернативи. Крім того, порт Констанца також є частиною нового Шовкового шляху з Азії, який змінюється через війну в Україні», – сказав він.

Також Я. Кметь нагадав, що Словаччина має «відмінне логістичне розташування і дуже добрі зв’язки з європейською залізничною, автомобільною та річковою мережами».

«Порт Братислава розташований посередині водного шляху Рейн – Майн – Дунай. Залізнична мережа має достатню потужність для збільшення обсягів вантажів, що перевозяться як у напрямку південь-північ, так і в напрямку схід-захід», – зазначив держсекретар.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується