Плантацію марихуани виявили в соняшниковому полі на Полтавщині – SEEDS

Стометрові ряди конопель, усього 14,5 тис. рослин – це знахідка поліцейських у Миргородському районі на Полтавщині. Рослину, з якої виготовляють наркотики виявили у полі між рядами соняшника, повідомляє SEEDS.

“Для перевірки наявної інформації про ймовірне вирощування на сільськогосподарському полі заборонених рослинних культур, на місце події прибула слідчо-оперативна група поліції. Під час огляду території, на одному із орендованих полів серед рослин соняшника поліцейські виявили насаджені рядки конопель. Загалом слідчі виявили та вилучили понад 14,5 тисяч нарковмісних рослин. Зразки вилучених конопель направлені на експертизу”, – зазначає Віталій Ярмолюк, начальник Миргородського райвідділу поліції ГУНП Полтавщини.За вказаним фактом слідчі поліції, під процесуальним керівництвом Миргородської окружної прокуратури, внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 310 (Незаконний посів або незаконне вирощування конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

Відомо, що поле перебуває в оренді. Наразі поліція встановлює власника ділянки, орендатора та коло осіб, причетних до кримінального правопорушення.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується