ДПЗКУ пропонує аграріям пільгове накопичення і зберігання зерна протягом місяця – Agravery

Філії АТ «ДПЗКУ» розпочали підготовку до нового маркетингового року, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію товариства.

Наразі ведеться низка робіт з відновлення матеріально-технічної бази та покращення виробничо-технологічних процесів, повірка засобів вимірювальної техніки, обслуговування та ремонт автомобільних, залізничних, бункерних ваг, а також здійснюються санітарно-гігієнічні заходи відповідно до фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту зернових з України. Всі підприємства, які пройшли перевірку, готові для приймання та зберігання зерна майбутнього врожаю.

З початку заготівлі в 2021/22 маркетинговому році філіями АТ «ДПЗКУ» прийнято на зберігання понад 1 млн. тонн зерна.

АТ «ДПЗКУ» надає всебічну допомогу поклажодавцям та сільгосптоваровиробникам при переміщенні зерна з небезпечних територій у безпечні місця для формування партій, належного зберігання та своєчасного відвантаження. Зерносховища АТ «ДПЗКУ» на 66% складаються з елеваторних потужностей силосного типу та на 34% з механізованих складів підлогового зберігання (насипом), що дозволяє ефективно проводити технологічні операції та контролювати кількісно-якісні показники.

Так, наразі на повну потужність працюють та мають змогу виконувати повноцінний технологічний процес 38 філій АТ «ДПЗКУ». З них 28 лінійних елеваторів можуть надавати послуги з приймання, зберігання, відвантаження зернових, а також додаткові послуги з перевантаження. 9 філій – послуги з переробки та виготовлення готової продукції.

Більшість філій мають змогу забезпечити відвантаження зернових як автотранспортом, так і залізничним транспортом.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується