Добрива зі знижкою 500 грн/т для учасників програми «Доступні кредити 5-7-9» надає український банк – SuperAgronom

Аграрії — учасники програми «Доступні кредити 5-7-9», що отримують фінансування в ПУМБ під 0%, зможуть придбати добрива від OSTCHEM RETAiL зі знижкою 500 грн/т.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з прямим представником одного з найбільших виробників азотних добрив OSTCHEM RETAiL об’єдналися у новій партнерській ініціативі, аби запропонувати українським фермерам вигідні умови на придбання добрив для посівної-2022.

Про це повідомляє пресслужба ПУМБ.

Повідомляється, що відтепер усі агроклієнти ПУМБ, які отримують фінансування за державною програмою підтримки «Доступні кредити 5-7-9» під 0%, мають можливість протягом травня-червня спрямувати кредитні кошти на придбання добрив від OSTCHEM RETAiL з гарантованою знижкою 500 грн/т. Знижка надається на такі види азотних добрив, як карбамід, аміачна та вапняково-аміачна селітра, КАС-32 та аміачна вода — все те, що необхідно ґрунту для отримання запланованої врожайності.

«Така пропозиція допоможе аграріям придбати необхідну продукцію для весняно-польових робіт, що тривають. А також заздалегідь підготуватись до осіннього сезону, завчасно плануючи свої витрати та мінімізуючи ризики валютних коливань», — кажуть у пресслужбі банку.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується