Морозиво та маргарита одним натисканням кнопки – настільний гаджет отримав премію за інновації – NEWFOOD

CES 2021 – один з найбільш впливових технологічних заходів у світі. Саме CES є місцем дебюту новаторських технологій – від відеомагнітофона в 1970 році до першого Xbox в 2001 та останніх розробок у сфері віртуальної реальності у 2021-му.

Метью Фонте, автор гаджету з приготування морозива та генеральний директор ColdSnap, говорить, що насправді авторка ідеї – його дочка.

Щоразу, читаючи дітям перед сном, Фонте просив їх придумати ідею для нового винаходу. Одного вечора в 2018 р. дочка запропонувала створити машину, яка б готувала порцію морозива одним натисканням кнопки. Тоді Фонте сказав їй, що не думає, що таке можливо, і пояснив, чому.

«Іноді доводиться ставити відро в морозилку на кілька годин. І це буде лише один смак морозива. Як мінімум, потрібно зачекати 40-50 хвилин, щоб десерт замерз», – сказав він тоді.

Проте пізніше поспілкувався з колегами. І зрозумів – якщо існують машини, які заморожують півтори кварти морозива за 40 хвилин, то, ймовірно, одну порцію, вони б заморозили швидше.

Озброївшись знаннями, інженер за освітою, Фонте почав працювати з 3D-друком деталей у своєму гаражі та будувати прототипи. 

Зараз його гаджет дійсно в змозі готувати готувати морозиво зі спеціальних капсул одним натисканням кнопки. Ба більше – він готує алкогольні коктейлі, кавові напої, заморожений йогурт, смузі та багато іншого.

Сьогодні, через чотири роки, у його команді більше 40 співробітників. Найближчим часом вони планують створити щонайменше сотню нових машин, а в 2023 році приступити до більш ширшого завоювання ринку.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується