Pöttinger удосконалив причеп-підбирач EUROPROFI COMBILINE – AgroTimes

Універсальні роторні причепи-підбирачі EUROPROFI COMBILINE від Pöttinger гарантують безперебійну роботу, високу продуктивність і зручність у збиранні кормів протягом кількох десятиліть. Тепер вони доступні з оптимізованою передньою панеллю, що має покращену геометрію й більш адаптовану до врожаю заслінку.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Підпружинена передня заслінка керує системою автоматичного завантаження. Датчик вмикає та вимикає скребкову підлогу, за необхідності із затримкою. Заслінка для пресування корму шириною 2000 мм забезпечує ідеальне заповнення завантажувальної камери до країв. У стандартних версіях два основні положення можна встановити вручну. Опційно доступне безступінчасте гідравлічне регулювання нахилу. Це також дозволяє повністю прибрати кришку, щоб можна було відкрити верхню частину завантажувальної камери, коли причіп-підбирач перебуває у режимі транспортування врожаю.

Для максимального збереження корму доступний додатковий датчик контролю крутного моменту на роторі. Це особливо важливо в роботі з вологим та важким урожаєм. У цій ситуації автоматична система завантаження й скребкова підлога регулюються відповідно до крутного моменту й завантажувального ротора. Така конфігурація дозволяє завантажувати причіп, зберігаючи найкращу можливу структуру корму навіть у найскладніших умовах.

Відповідну стратегію завантаження можна вибрати з кабіни водія відповідно до поточного завдання.

Таким чином Pöttinger успішно поєднує випробувані системи (такі як система подрібнення POWERCUT, запатентована система поворотних ножів EASYMOVE, перевірений 6-рядний плаваючий підбирач та підтримуючий опорний каток) з новими технологіями для отримання корму найкращої якості.

Нагадаємо, система вертикального вивантаження рулонів сприяє збереженню якості корму.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується