Парламенту пропонують створити тимчасову слідчу комісію з питань корупції у ДПЗКУ – АГРОПОЛІТ

Для з’ясування формування збитків у діяльності Державної продовольчо-зернової корпорації в процесі освоєння китайського кредиту усіма керівниками держкомпанії потрібно сформувати парламентську спеціальну тимчасову слідчу комісію. Таку ініціативу під час парламентських слухань, присвячених роботі держтрейдера ДПЗКУ, озвучила народний депутат Ірина Фріз, передає кореспондент AgroPolit.com.

Пропозицію підтримав і нардеп від «Слуга народу», голова підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі аграрного комітету Артем Чорноморов.

«Тимчасова слідча комісія (ТСК) з питань розгляду корупції у особливо великих розмірах, які завдали державі збитки по китайсьскому кредиту і вони вимірються десятками мільярдів гривень», — запропонувала Фріз.

 

Це дуже доречна ініціатива і логічно створення цієї комісії», — додав Артем Чорноморов.

 

За даними AgroPolit.com, така зацікавленість представників Європейської солідарності до стоврення ТСК з питань ДПЗКУ продиктована бажанням мінімізувати участь «Батьківщини» у можливому об’єднанні партії Віталія Кличка та ЄС.

Нагадаємо, що керівника Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) Андрія Власенка (називають креатурою «Батьківщини») затримали за підозрою у розкраданні 71 млн грн.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується