Як підготувати мікрофлору кишківника птиці до вирощування без антибіотиків – AgroTimes

Готуючись до впровадження системи вирощування птиці без антибіотиків важливо  підготувати мікрофлору кишківника добового молодняку, який народжується у стерильних умовах інкубаторію.

Про це пише журнал «Наше птахівництво».

Контроль ситуації з патогенними мікроорганізмами (E. coli, Salmonella тощо) у батьківському поголів’ї запобігає потраплянню їх в інкубаційне яйце або на його поверхню.

До того ж існують ентерококи, які є природною мікрофлорою організму птиці, але за порушення умов утримання починають негативно впливати на показники продуктивності, а також можуть спричиняти проблеми з кінцівками, зокрема некроз головки тазостегнової кістки внаслідок бактеріальної транслокації.

Якщо ж пташник погано підготували до посадки добового молодняку, недбало здійснили дезінфекцію, то патогенна мікрофлора як агресивніша, як порівняти з непатогенною, спричинить негативні наслідки у шлунково-кишковому тракті птиці. Заселення корисною мікрофлорою кишківника птиці має бути обов’язковим із першого дня вирощування.

Традиційно за стресових ситуацій частіше використовують антибіотики, чим зсувають або вбивають патогенну мікрофлору шлунково-кишкового тракту птиці з подальшим відновленням популяцій корисних бактерій.

Під час заселення кишківника корисною мікрофлорою знижується рН, що запобігає розвитку патогенної мікрофлори, сприяє розвитку антимікробних субстанцій (органічних кислот, жирних кислот середнього ланцюжка тощо), відбувається модуляція імунної реакції.

Доведено, що корисна мікрофлора шлунково-кишкового тракту птиці допомагає вакцинам бути більш імуногенними.

Мікрофлора кишківника птиці в основному формується в перші 18 діб її життя, тому рекомендують застосовувати пробіотики на початку вирощування для заселення корисною мікрофлорою шлунково-кишкового тракту.

Отже, застосування багатоштамних пробіотичних бактерій стримуватиме колонізацію патогенних бактерій через вплив на рецепторні ділянки у стінках шлунково-кишкового тракту птиці.

Пробіотик має бути обрано від птиці для птиці з різних відділів шлунково-кишкового тракту, тому що кожний пробіотичний штам працює у різних відділах кишківника, тим самим підсилюючи синергійну дію.

Як повідомлялося, при вирощуванні курей-несучок «Хорост-Плюс» використовує пробіотики й бутирати.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується