Після свят живець свиней подешевшав до 45,7 грн/кг – AgroTimes

У другій половині січня середньоринкова ціна на живець свиней зупинилася на 45,7 грн/кг, втративши 5,8% проти попереднього тижня.

Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Упродовж третього тижня сезонна тенденція послаблення цін на свинину проявила себе не тільки на заході, а й у решті регіонів. Так, діапазон закупівельних цін у центрі та на сході понизився до 45-47 грн/кг, у західних областях – до 44-45 грн/кг.

Водночас переробники зазначають регіональну розбіжність не тільки в цінах, а й у обсягах пропозиції живця свиней. Наприклад, закупівельники зі східних і центральних областей стверджують, що не всі змогли забронювати бажані обсяги.

Деякі виробники свинини, своєю чергою, підтверджують, що мають дещо менші обсяги товарних партій свиней до реалізації, зокрема і на наступний тиждень.

Очікування щодо подальшої цінової динаміки серед представників м’ясопереробки розділилися. Є прогнози зниження цін закупівлі на 1-2 грн/кг наступного тижня з посиланням на сезонне послаблення торгівлі та тиск імпортної сировини.

Також є очікування стабілізації цін наприкінці січня, оскільки кінцева реалізація триває планово, а подальше послаблення цін не сприятиме ані її покращенню, ані підвищенню фінансових результатів по ланцюгу доданої вартості.

Як повідомлялося, Україна у 2021 році закупила за кордоном на 45% більше свинини.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується