“Добродія Фудз” візьме участь у найбільшій продовольчій виставці Gulfood 2022

“Добродія Фудз” представить продукцію під ТМ “Добродія”, San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) на наймасштабнішій у світі виставці Gulfood, що відбудеться у Дубаї (ОАЕ) 13-17 лютого.

Gulfood – найбільша та найвпливовіша у світі щорічна виставка харчової промисловості та виробництва напоїв, яка щорічно збирає великих переробників та постачальників. У заході беруть участь понад 4 тис. компаній та близько 100 тис. відвідувачів з 185 країн світу.

За словами Ірини Брославцевої, директора ТОВ “Добродія Фудз”, “на корпоративному стенді компанії буде представлений асортимент продукції, включаючи нові інноваційні продукти, що виробляються на найпотужнішому, повністю автоматизованому заводі з виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі та Україні”.

Представники компанії на чолі з виконавчим директором та співвласником Agricom Group Петром Мельником також візьмуть участь у ряді ділових зустрічей із потенційними партнерами. “На сьогоднішній день компанія поставляє продукцію у 39 країн світу (до країн Північної та Південної Америки, ЄС, Африки, Азії та Ближнього Сходу). За час, відколи було запущено інноваційне виробництво в Чернігівській області, ми продемонстрували відмінну якість нашої продукції і надалі маємо намір розширювати географію нашого експорту”, – поділився Петро Мельник.

Довідка:

ТМ «Добродія» – один із лідерів серед торгових марок вівсяних пластівців в Україні. Продукція «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) виготовляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській  області. Це одне з найпотужніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі. Продукція заводу представлена в найбільших національних торгових мережах України, а також експортується до 39 країн світу (країн ЄС, Азії, Африки, США, Бразилії, Китаю, Індії, Китаю та ін.). Реалізацію продукції «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group. За результатами 2021 року Група увійшла до ТОП-50 кращих компаній України та ТОП-25 українських компаній-експортерів (рейтинги “Влада та гроші”).

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується