Торік за рахунок держбюджету у водойми вселили понад 16 млн екземплярів риби – AgroTimes

Протягом 2021 року державні рибовідтворювальні комплекси Держрибагентства випустили до українських водойм понад 16,2 млн екземплярів водних біоресурсів.

Про це повідомили у відомстві.

Зокрема, за рахунок державного бюджету випущено 11 млн екземплярів рослиноїдних видів риб і коропа, понад 1,5 млн екземплярів стерляді, осетра російського і севрюги та понад 3,5 млн екземплярів щуки, судака, сома та ляща.

Крім того, майже 220 тис. екземплярів дунайського лосося і струмкової форелі випущено у гірські річки Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей. Ці види риб вирощено на рибоводному форелевому заводі «Лопушно».

Найбільше водних біоресурсів – 13,4 млн екземплярів – випустив Херсонський завод із розведення молоді частикових риб: майже 9,9 млн екземплярів рослиноїдних видів риб і коропа та понад 3,5 млн екземплярів щуки, судака, сома та ляща.

Ще понад 2,6 млн екземплярів молоді риб випустив у водойми Дніпровський осетровий рибовідтворювальний завод ім. академіка С.Т. Артющика: понад 1,5 млн екземплярів стерляді, осетра російського і севрюги та 1,1 млн екземплярів рослиноїдних видів риб і коропа.

Нагадаємо, за 11 місяців загальний вилов у водоймах України склав понад 26 тис. тонн.

Як повідомлялося, спільна аквакультура водоплавної птиці та риби покращує їхні показники росту.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується