Безвідсоткові кредити українським садівникам надали іноземні заводи – AgroTimes

Олександр Мигалатюк, заступник директора ФГ Gold Romi, яке на території Дністровського району Чернівецької області 94 га вирощує яблунь, 20 га груш, 20 га слив та 10 га черешень радить починати бізнес з невеликого, але доглянутого саду. Розширюватися бізнесу можуть допомогти кредити від іноземних заводів-виробників шпалери, сітки, холодильних установок.

По це повідомляє журнал «Садівництво по-українськи».

«Треба починати з маленького і виходити на велике, – сказав він. – Ми теж починали з 7 га. Взагалі краще мати 5 га, але обладнаних як треба, ніж 25 га, які поб’є град».

Єдиною суттєвою проблемою Олександр Мигалатюк вважає нестачу оборотних коштів. І навіть в такій ситуації є гідний вихід. Наприклад, Gold Romi економить на всьому, на чому можна зекономити, а критично важливе обладнання беруть в кредит від іноземних заводів-виробників.

«Нам дуже допомагають іноземці. Є заводи, які надали нам безвідсоткові кредити на обладнання, – шпалеру, сітку, холодильні установки. Це, по суті, розстрочка на 2–3 роки. В Україні таких умов просто не знайти. А з іноземцями, якщо вони тебе добре знають, проблем не виникає», – уточнив Олександр Мигалатюк.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується