В Офісі президента розглядають можливість введення продуктових карток – АГРОПОЛІТ

Через подорожчання продуктів харчування, яке відбувається через стрибки цін на російський газ, в Офісі президента розглядають питання, як полегшити життя українцям, які не можуть дозволити собі нормально харчуватися: розглядають ідею запровадженням в Україні продуктових карток. Про це заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко, повідомляє interfax.com.ua.

Він додав, що, як антикризові заходи, можуть розглядатися різні доплати незахищеним верствам населення, у тому числі виплати за аналогією з чинною програмою «єПідтримка», в рамках якої вакциновані українці можуть отримати 1 тис. грн і витратити її на конкретні цілі.

«В ОП позиція більш ніж чітка: насамперед мають отримати підтримку найбільш уразливі та незахищені верстви населення. Яким чином – варіанти будуть розглядатися. Це можуть бути як додаткові виплати для компенсації зростання цін, так і запровадження food stamp у системі «Дія» – так «продуктових чеків», як це практикується в США. Але це антикризові заходи, які можуть вводитися за необхідності», – пояснив Устенко.

Нагадаємо, що ціни на хліб та олію відтепер регулюватиме держава.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується