Україна зайняла перше місце у світі по кількості агрегатів BEDNAR – AgroTimes

Компанія BEDNAR FMT збільшила свій оборот у 2021 році до понад €100 млн. Зокрема, в Україні продажі зросли більш, ніж удвічі й цей ринок є одним з стратегічних для виробника.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі BEDNAR.

Серед ринків BEDNAR в усьому світі Україна зайняла перше місце по кількості агрегатів і друге в грошовому вимірі. Зокрема, продажі техніки BEDNAR в Україні в 2021 році зросли більш, ніж удвічі – вже продано близько 400 знарядь. Також значно розширено географію продажів, і асортимент агрегатів представлених на полях України.

Незважаючи на труднощі з комплектуючими, що стосуються всього глобального ринку, компанія оптимістично налаштована на 2022 рік: заплановано зростання не менше, ніж на 25%.

«Оцінюю ринок сільгосптехніки як «дуже хороший сезон». Ринок зріс по всім напрямкам, і головне – ми маємо рекордний врожай. Тренди в запитах аграріїв – все більш універсальні та «інтелектуальні» агрегати. Агровиробники все частіше хочуть придбати агрегат, що робить максимум операцій за 1 прохід. Уже не перший рік спостерігається чітка тенденція вибору машин у максимально необхідній/можливій комплектації. Якщо про конкретні агрегати, то цього року різко зріс попит на міжрядні культиватори Row-Master з автоматичним веденням по рядкам, багато запитів на знаряддя для Strip-till технологій (штригельні борони Strigel та агрегати для смугового обробітку Strip-Master). Якщо говорити про найпопулярніші моделі, то це компактори Swifter, глибокорозпушувачі Terraland, дискатори SwifterDisc, зернові сівалки OMEGA та важкі дискові борони Atlas Profi», – розповідає бізнес директор BEDNAR FMT в Україні та Молдові Михайло Кришко.

Наступного року компанія також планує презентувати ряд нових машин для українських агровиробників під час традиційного Дня поля BEDNAR, що пройде в Чехії у травні.

«Я б визначив такі основні наші досягнення цього року:

  • Збереження темпів зростання виробництва, не дивлячись на всі складнощі COVID-ного періоду;
  • Розширення географії продажів. Сьогодні компанія поставляє техніку вже майже в 40 країн на всіх континентах, а в Україні ми продаємо в усіх без виключення регіонах.
  • Випуск нових моделей агрегатів і спеціалізованих під український ринок опцій, що дозволяють нашим аграріям бути більш ефективними.
  • Агрегати BEDNAR завойовують лідируючи позиції у своїх сегментах техніки.
  • Маємо також і гарну динаміку в маркетингу: все більше аграріїв дізнаються про нас, про вигоди та ефективність наших агрегатів», – резюмує Михайло Кришко.

Нагадаємо, BEDNAR презентував 7 новинок сільгоптехніки в Україні.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується