Розмір безвідсоткового кредиту сімейним фермам збільшено до 1 млн грн з терміном погашення до 10 років – SEEDS

Кабмін вніс зміни до Постанови № 1102 щодо надання безвідсоткових кредитів сімейним фермерським господарствам без набуття статусу юридичної особи. Ці кредити будуть спрямовані на придбання до 20 га землі сільськогосподарського призначення через Укрдержфонд.

Про це повідомив очільник МінАПП Роман Лещенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

“Їх суму ми сьогодні збільшили вдвічі – до 1 млн грн. І термін погашення так само пролонгований на вдвічі довший строк – до 10 років. Жодних відсотків за ними аграріям платити не доведеться. На наступний рік за цією програмою вже передбачено й буде виділено 100 млн грн. За необхідності, сума буде ще збільшена”,- зазначає Роман Лещенко.

При цьому очільник МінАПП також повідомляє, що змінами до постанови враховано справедливіший розподіл коштів між регіонами та усунено диспропорції між обсягами коштів, які можуть бути спрямовані на кредитування.

“Вважаю, що на рівні з запуском Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (який дозволить нам профінансувати аграріїв, що обробляють до 500 га землі, на суму 24 млрд грн) – ми сьогодні посилили ще один дуже важливий фінансовий інструмент для невеликих сімейних фермерських господарств”,- резюмує керівник Мінагрополітики.

SEEDS 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується