Якість врожаю лохини обговорять на форумі «Інтенсивний Сад/Ягідник» – AgroTimes

Нюанси субстратів та ґрунтів для лохини, вибір саджанців, догляд за ними, захист від шкідників  та хвороб, запилення, полив та фертигація, стануть темами обговорення на Міжнародного практичного форуму «Інтенсивний Сад/Ягідник». Захід відбудеться 27-28 січня на одному з найсучасніших майданчиків для конференційних подій найвищого рівня – стадіоні «Арена Львів».

Організаторами форуму виступають журнали «Садівництво по-українськи» та «Плантатор».

У перший день форуму планується обговорити нюанси підготовки субстрату на різних типах ґрунтів: чорноземах, суглинках, із торфом і без нього, Зорієнтуватися у критеріях вибору саджанців й особливостях посадки. Ознайомитися з IT-рішення для догляду за плантаціями лохини. Буде поінформовано про способи та особливості обрізування кущів лохини. Приділена увага захисту лохини: обговорені підсумки сезону, зареєстровані препарати. Висвітлене питання запилення: власна пасіка, залучення бджолярів чи купівля джмелів.

Спеціалісти поінформують про полив і фертигацію, можливість підтримання належних параметрів рН і ЕС у тривалій перспективі, підбір схеми живлення для максимальної врожайності.

А також обговорена тактика та стратегія боротьби з дрозофілою сузукі.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується