Румунська кінорежисерка збирає на Kickstarter інвестиції на чай із кукурудзи – NEWFOOD

Науковець-активіст, етнолог і кінорежисер із Румунії Вікторія Балтаг запустила кампанію на Kickstarter по збору інвестицій на виробництво чаю із молока та цвіту кукурудзяних приймочок (“чубчиків”).

“У моїй уяві цей продукт існує вже кілька років, десятки місяців я працювала над його складом, дизайном, рецептом, і ось ми тут. Мій улюблений новий чай готовий, щоб його придбали!” — говорить засновниця стартапу Silk Tea Experience.

Історія продукту сягає часів дитинства Вікторії. Вона розповідала, що чай із кукурудзяних приймочок щоранку готувала її бабуся. 

Балтаг пояснює, наскільки він корисний для здоров’я: чай також є чудовим джерелом бета-каротину, рибофлавіну, ментолу, тимолу, селену, ніацину та лімонену тощо. Ці поживні речовини є лише в кількох рослинних продуктах, що робить чай дійсно унікальним.

Унікального смаку чаю надають кілька крапель молока.

Чай поставляється в цінній упаковці ручної роботи. Кожен пакетик виготовлений з високоякісного мережива, яке на 100% складається з бавовни. 

“Чашка чаю змусить вас відчути себе особливим і неповторним”, — обіцяє засновниця стартапу

Вона також вірить в екологічність, тож чайні пакетики розроблені для довговічності та багаторазового використання.

У коробку з чаєм підприємиця кладе дерев’яну ложку, паличку для меду, невелику декоративну пляшку, яка підсилює дизайн всього продукту, а також — замітку про користь напою та опис запатентованого рецепту його приготування. Окрім того, відповідно до сезону в коробку з чаєм додаватимуть виріб із листя кукурудзи – різдвяний дзвіночок, глобус, пасхальний кролик або щось інше.

До речі, 5% від ціни кожної коробки буде надходити до фонду для жінок-підприємців, які потребують допомоги для фінансування своїх стартапів.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується