Стартап створив молекулярну курятину з води, квасолі, трав та овочів. Вона містить все, що є у м’ясі – NEWFOOD

Виробничий стартап Shandi Global розробив аналог м’яса рослинного походження за допомогою запатентованої технології «високоефективної хроматографії».

Вивчивши склад нутрієнтів більшості рослин, Shandi Global взяли за основу унікальну суміш рослинних інгредієнтів, що містять усі амінокислоти, вітаміни та мінерали аналогічно курячому м’ясу.

За допомогою запатентованого процесу «високоефективної хроматографії», рослинну суміш «доопрацьовують» шляхом природної модифікації рослин на молекулярному рівні.

Така технологія дозволяє контролювати точну кількість ізолятів білків, амінокислот та інших поживних речовин у готовому продукті.

Виготовляється рослинне м’ясо з органічних натуральних інгредієнтів: вода, квасоля, сочевиця, олія холодного віджиму, трави та овочі.

Стартап не використовує хімічні процеси та штучні добавки

Аналог повністю відповідає тваринному м’ясу на молекулярному рівні, відтворюючи смак, текстуру, функціональність та високу біодоступність.

Рослинна альтернатива Shandi Global може похвалитися не лише високим вмістом білка, вона має усі 22 амінокислоти у тому ж складі.

«Справжній смак розкривається під час приготування. Жири виділяються у процесі, створюючи відчуття справжнього м’яса», — кажуть виробники.

Для того, щоб продукт мав ніжну і соковиту текстуру, яка зберігається під час приготування, розробники застосовують технологію екструзії високої вологості.

Розробка Shandi Global може замінити м’ясо у стравах будь-якої кухні, не змінюючи смак.

А тим часом, американський стартап Cajú Love створив м’ясо із м’якоті фруктів кеш’ю, котра зазвичай ішла у відходи.


Джерело https://newfood.media

Відповісти

Ваш email не публікується