Першу в Україні ділянку з вирощування люфи внесено до Національного реєстру рекордів – SEEDS

До Національного реєстру рекордів внесли першу в Україні спеціалізовану ділянку з вирощування люфи — «рослинної губки», що розташована в с. Каїри Херсонської області.

«Ми цей рекорд вносимо у категорію „Наука і технологія“. Бо справді, тут також відпрацьована технологія виробництва, яка дозволяє отримати продукцію від сімейного фермерства», — розповіла Лана Вєтрова, керівниця Національного реєстру рекордів, повідомляє Укрінформ. 

Зазначається, що родина Жданових вирощує люфу і з її плодів виробляє натуральні мочалки — вони гарно очищають шкіру, поліпшують кровообіг. А також кухонні губки, які після використання, на відміну від синтетичних, не завдають шкоди екології.

«Цінність цього рекорду саме в екоспрямованості. Люфу фермери вирощують на площі 0,28 га і це зафіксовано в Національному реєстрі рекордів», — додає Вєтрова. Крім того, Тетяна та Володимир Жданови постійно беруть участь в екологічних проєктах та акціях.

«Наша філософія — робіть світ навколо себе трохи чистішим і безпечнішим. Навіть маленький крок може зробити його чистішим», — підкреслив Володимир Жданов.


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується