Ситуація з перевезенням зерна залізницею залишається складною – AgroTimes

За серпень-листопад 2021 року Укрзалізницею було перевезено близько 15,5 млн тонн зернових вантажів – це рекордний показник перевезення зернових вантажів.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці повідомив заступник директора Департаменту з комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачьов за результатами рабочої зустрічі голови правління АТ «Укрзалізниця» Олександра Камишина з учасниками зернового ринку

За його словами, у листопаді 2021р перевезено близько 4,078 млн тонн, що також є історичним рекордом перевезення зернових вантажів протягом місяця.

«Поїздова ситуація залишається складною – через проведення ремонтних робіт верхньої будови колії на основних ходах Південно-Західної, Львівської залізниці», – зауважив Валерій Ткачьов.

Також причинами проблем з вантажоперевезень він називає локальну нестачу лінійного персоналу та локомотивної тяги, неритмічні відвантаження зерна протягом тижня; низький відсоток маршрутизації перевезення зернових вантажів; наявність інфраструктурних обмежень провізної спроможності мережі в напрямку морських портів.

«Мають місце затримки в доставці вантажів, зниження обороту вагонів, зростання тимчасово затриманих та покинутих поїздів», – підкреслив Валерій Ткачьов.

Нагадаємо, Укрзалізниця транспортувала майже 30 млн тонн зерна. Раніше Укрзалізниця тимчасово обмежила транзитні перевезення територією України.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується