За програмою «5-7-9%» видано майже 75 млрд грн – AgroTimes

Від старту програми банки-учасники видали 28 150  кредитів на загальну суму 74,9 млрд грн.

З них майже 22,6 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 9,4 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 42,7 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів.

За даними пресслужби Міністерства аграрної політики  та продовольства України, найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (44%), торгівлі та виробництва (26%) та промислової переробки (17%). За регіональною класифікацією лідерами залишаються Львівська, Харківська, а також Київська області.

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 491  договір на суму майже 1,4 млрд грн. Зокрема, майже 1,2  млрд грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів, а майже 37 млн грн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.

Нагадаємо, МінАПК лобіюватиме збільшення підтримки агросектору до 1% ВВП. Раніше у МінАПК анонсували реалізацію нових програм держпідтримки аграріїв.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується