Як виростити унікальний сорт білого огірка вдома – AgroNews

Введений у 1893 році в Нью-Йорку білий дивовижний огірок (Cucumis sativus ‘White Wonder’) — це сорт огірка, який характеризується приголомшливою шкіркою кольору слонової кістки, темно-зеленим листям і свіжою, хрусткою текстурою. Про це повідомляє thespruce.com, пише agronews.ua.

Білі огірки можна вживати свіжими, маринованими, вони додають цікавий відтінок практично будь-якій страві. Вони виростають довжиною від 15 до 20 см і шириною від 5 до 7 см.

Вирощування білих дивовижних огірків дуже схоже на вирощування звичайних огірків. Їм потрібно багато світла, багато води та багато добрив, як і більшості овочів. Однак завдяки своїй довгій лозі білі дивовижні огірки можна легко обшити, що допомагає плодам рости рівно і захищає їх від хвороб, спричинених прямим торканням плодів до землі. Ці огірки вимагають багато місця в саду — принаймні 25 см один від одного при вирощуванні на шпалерах і не менше 60 см один від одного, якщо вони вирощуються в землі, тому вони не

Підживлення

Огірки «Біле диво» потребують ґрунту, який є дуже родючим протягом усього вегетаційного періоду. Удобрюйте рослини хоча б раз на місяць збалансованим добривом. Доповнюйте ґрунту компостом або гноєм перед посадкою, це також може допомогти підтримати міцний, здоровий ріст.

підходять для невеликих площ.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується