Сім’я Курта Гросанса не вірить у його причетність до організації замаху на міністра агрополітики – АГРОПОЛІТ

Сім’я та друзі Курта Гросанса, якого підозрюють в організації замаху на міністра аграрної політики Романа Лещенка, кажуть, що він чесний бізнесмен, який, схоже, зв’язався не з тими людьми. Про це повідомляє видання Latifundist.com з посиланням на Grand Forks Herald.

«Він хороша людина, в нього просто пристрасть до сільського господарства, і йому подобалося повертатися в країну, звідки прийшли наші предки», — зауважила сестра Курта Кімберлі Гросанс.

Згідно з інформацією видання, Кімберлі Гросанс дізналася про арешт свого брата 19 листопада, коли хтось, хто назвав себе другом Курта, надіслав їй повідомлення у Facebook.

«І тому я зробила скріншот повідомлення і відправила його Курту, задаючись питанням, чи було це щось на кшталт шахрайства», — сказала вона.

За словами сестри підозрюваного, коли він не відповів її дзвінки та повідомлення, вона вивчила ситуацію, поговорила з людиною, яка відправила повідомлення і дізналася, що її брат перебуватиме в тюремній камері в Україні.

Зазначається, що сім’я не може поговорити з Куртом Гросансом чи перевірити його здоров’я та безпеку. Вони запросили інформацію до посольства США в Україні, делегації Конгресу Північної Дакоти та Державного департаменту.

За словами Кімберлі Гросанс, офіси всіх трьох членів делегацій – сенатора Джона Хувена, сенатора Кевіна Крамера та члена палати представників Келлі Армстронга – відповіли та підтримували контакт із сім’єю.

Сім’я зазначає, що вони не знали і ніколи не чули про Олену Богач, яка була заарештована разом із Куртом. Також друга сестра підозрюваного Крісті Магнусон заявила, що члени сім’ї надзвичайно стурбовані його здоров’ям та безпекою.

 

Ми просто хочемо, щоб він повернувся додому і щоб мати можливість провести справедливе розслідування цих обставин», — сказала вона.

 

Друг сім’ї Тара Бранднер наголосила, що Курт Гросанс «користується великою повагою у суспільстві як фермер, і як особистість». Вона підозрює, що він зв’язався не з тими людьми.

Нагадаємо, ввечері 18 листопада очільник МВС Денис Монастирський зібрав журналістів та заявив про замах на вбивство міністра агрополітики Романа Лещенка. Детальніше про розвиток подій та причини замаху читайте за посиланням.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується