Якість українських зрошувальних систем оцінили аграрії Молдови – SuperAgronom

Компанія Variant Irrigation (ТОВ «Варіант Агро Буд») у 2021 р. поставила 35 зрошувальних машин до країн Європи. Зокрема, у жовтні був реалізований проєкт із постачання 14 систем поливу для великого молдавського агрохолдингу. У господарстві замовника було встановлено кругові дощувальні машини для зрошення полів площею понад 1 500 га.

Про це інформує прес-служба компанії.

 

«На даний момент це один із найбільших проєктів у Молдові, реалізованих у 2021 році», — розповідає Іраклій Імнадзе, керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Variant Irrigation.

 

Ринок Молдови є одним із ключових для Variant Irrigation завдяки сусідству з Україною, де розташовані основні виробничі потужності компанії, а також з Румунією, де знаходиться представництво бренду у Східній Європі. Це дає додаткову можливість набути впевненої стійкості на ринку Молдови.

Молдовський агрохолдинг, з яким працює Variant Irrigation, є однією з найбільших та передових компаній на ринку Молдови. Парк агрохолдингу налічує 42 одиниці дощувальні машини, включаючи 14 систем Variant Irrigation, що допомагає забезпечити врожайність таких культур, як пшениця, кукурудза та соя.

Зрошувальна система Variant Irrigation

 

«Безумовно, ми переконані, що цей результат стане суттєвим імпульсом для подальшого стрімкого розвитку на ринку Молдови, який має величезний потенціал у зрошенні», — зазначає Іраклій Імнадзе.

 

Керівник відділу зовнішньоекономічної діяльності Variant Irrigation також виділив основні фактори успіху виходу на міжнародні ринки.

 

«Ключовою конкурентною перевагою нашої компанії, я вважаю, індивідуальний підхід до кожного клієнта та проєкту загалом. Даний підхід допомагає правильно розставити всі важливі пріоритети проєкту, а також донести переваги нашої компанії щодо його реалізації. Для клієнта такими перевагами є вигідне поєднання високої європейської якості з лояльною ціновою політикою, гнучкі умови термінів реалізації, а також надання широкого спектру додаткових опцій та послуг».

 

Variant Irrigation у 2021 році поставив 35 зрошувальних машин до таких країн Європи як Румунія, Молдова, Болгарія та Угорщина. Але компанія не думає зупинятися на досягнутому і планує збільшити обсяг продажу наступного року на 50% за рахунок відкриття нових ринків збуту та збільшення обсягів на поточних ринках.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується