Чому варто побувати на зустрічі лідерів плодоовочевого бізнесу України? – SEEDS

Лише кілька днів залишилися до зустрічі учасників плодоовочевого ринку #FTradeClub-2021. Щорічна головна подія галузі, організована проектом «АПК-Інформ: овочі та фрукти», відбудеться в оновленому форматі 2-3 грудня 2021 року в ОРК «Петровський Бровар», поблизу Києва. Найавторитетніші спікери, найактуальніші теми, ексклюзивні переговори з представниками торгових мереж, можливість поспілкуватися з колегами та встановити нові ділові контакти – все це #FTradeClub-2021, повідомляє SEEDS з посиланням на EastFruit.

Зокрема, на 2 грудня запланований Ритейл форум-2021, а на 3 грудня – конференція “Овочі та фрукти України-2021. Нові інвестиційні можливості”. Зареєструватися для участі можна тут.

Ось кілька причин, чому варто відвідати заходи:

 • На учасників чекає насичена дводенна ділова програма, включаючи конференцію «Овочі та фрукти України-2021. Нові інвестиційні можливості» та унікальний «Ритейл Форум» за участю лідерів плодоовочевого ритейлу в країні та з можливістю провести прямі зустрічі з цими покупцями.
 • На заході буде можливість поспілкуватися з провідними експертами ринку: Юлія Тимошенко, Андрій Ярмак, Владислава Магалецька, Ольга Трофімцева, Андрій Панкратов, Федір Рибалко, Максим Діденко, Катерина Побережна, Вадим Дудка, Олександр Ярещенко, Тарас Баштанник, Олександр Пахно, Євген Харлан, Євген Кузін, Катерина Звєрєва, Ганна Лебединець, Олександр Хорев, Галина Жук, Денис Стаценко, Томас Карпентер.
 • Щодня список учасників “Ритейл Форуму” поповнюється новими українськими ритейлерами.
 • Неформальна атмосфера та безліч можливостей для нетворкінгу в рамках ділових програм першого та другого дня події.
 • Цілковита підтримка учасників з боку організаторів, включаючи пряме сприяння організації зустрічей і знайомств.
 • Повний пакет ексклюзивної аналітичної інформації щодо плодоовочевого ринку України та роздрібної торгівлі в цьому секторі.
 • Прогноз виробництва та цін на основні плодоовочеві культури в Україні на сезон 2021/22.
 • Презентація першої торгової платформи Української плодоовочевої асоціації (УПОА) на кооперативних засадах – ключ до виходу на продаж в мережах супермаркетів та на експортні ринки навіть для невеликих фермерів та можливість укладання контрактів безпосередньо під час події.
 • Обговорення можливостей прибуткових інвестицій із високою віддачею, особливо з урахуванням можливості купівлі землі.
 • Безпека – понад усе! Вхід на конференцію буде можливим лише за наявності сертифіката вакцинації або нещодавнього тесту ПЛР. Організатори також дозволять пройти експрес-тест на COVID-19 безпосередньо перед реєстрацією.
 • Заявка на участь та детальна інформація з програмою події доступна на сайті.

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтесь:

+380 96 5836323 – Євген Кузін, eugenekuzin@gmail.com

+380 67 6343980 – Олександр Хорев, halex.khorev@gmail.com

+380 96 1319287 – Олександра Манько, fruit.event@gmail.com

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується