Самохідний обприскувач Agrifac є оптимальними для обробки високорослих культур – AgroTimes

Самохідний обприскувач Agrifac оснащений інноваційними системами, завдяки чому забезпечує високоякісну обробку посівів на всіх стадіях вегетації рослин.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

«Агрегати оснащено системою ClearancePlus, що забезпечує просвіт між ґрунтом і нижньою площиною машини у 2 м, що дозволяє обприскувати висорослі культури. На інших посівах кліренс можна легко зменшувати з кабіни оператора: це покращує стійкість машини, убезпечує штангу від зайвих розгойдувань, забезпечує дотримання однакової висоти форсунок над рослинами, а також додає комфорту оператору. Усе це разом з іншими сучасними технологіями машини дозволяє економити на хімічних препаратах і підвищити точність обробки», – зазначає видання.

Так, максимальна висота ведення штанги за умови роботи з 2-метровим кліренсом становить 4,45 м. Також для збільшення стійкості машини за максимального кліренсу застосовується система WideTrackPlus, за допомогою якої ширина колії змінюється безступенево (по 1 см) від 225 до 305 см також за допомогою гідравліки. Для роботи по міжряддях просапних культур можна встановити ширину колії 275 см.

В умовах горбистих рельєфів можна успішно застосовувати систему Mountain Master – вона забезпечує вертикальне положення коліс під час руху схилами, і високорослі культури не ушкоджуються. Усі чотири керовані колеса забезпечують рух обприскувача слід у слід, чим зменшується площа витоптувань на розворотах і криволінійних ділянках. В особливо складних умовах можна застосовувати крабовий хід.

Нагадаємо, AGRIFAC розробив систему обприскування, що не залежить від погодних умов.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується