Одесавинпром приватизовано майже за 300 млн грн – AgroNews

Переможець аукціону придбав цілісній майновий комплекс “Одесавинпром” за 234,9 млн грн та сплатив додаткові 47 млн ПДВ. Про це повідомив керівник регіонального фонду Держмайна Олександр Славський. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

За його словами, це найбільший договір купівлі-продажу в Одеській області та четвертий за розміром аукціон малої приватизації в Україні за останні 2 роки (після готелю «Дніпро», заводу «Електронмаш» та Львівської виправної колонії).

“Аукціон – це кульмінаційний, однак не фінальний етап приватизації. Після відбулась перевірка потенційного переможця на відповідність до закону (зокрема не повʼязаний з державою-агресором та не зареєстрований в офшорних зонах), потім переможець мав місяць на підписання договору купівлі-продажу і ще місяць на проведення повної оплати.”, – повідомив Олександр Славський.

Новим власником “Одесавинпром” стало ТОВ «КАПЛОР 7».

Зазначимо, до складу ЦМК входить рухоме та нерухоме майно в кількості 306 одиниць. Зокрема 97 об’єктів нерухомості (28 одиниць будівель та споруд, а також 69 амфор для зберігання вина); 143 одиниці обладнання ; інструменти, прилади, інвентар- 60 одиниць та погрузчик, човен рятувальний і 4 автомобілі, які підлягають вибракуванню.

Нагадаємо, “Одесавинпром” розпочало роботу у 1857 році. Виноробство започаткували професор медицини Віктором Енно та французький купець Франсуа Нуво. Тоді вони почали виготовляти вино у катакомбах, що виходять до моря.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується