Пшениця продовжує дорожчати — огляд за 24 листопада від Zernotorg.ua – КУРКУЛЬ

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

 

В українських портах вартість зернових продовжує зростати. Так, ціна пшениці фуражної зросла в Миколаївському порту до позначки 8 503 грн/т, а в портах Одеської обл. — до 8 500 грн/т. Така ж тенденція спостерігається і в секторі цін на пшеницю 2 класу. Відучора її вартість зросла в порту Миколаєва на 36 грн/т, а в портах Одеської обл. — на 30 грн/т.

Минулого року, в аналогічний період, ціна пшениці теж була на досить високому рівні, проте майже на 1000 грн/т нижчою, ніж цьогоріч. На думку аналітика, наразі цінові індикативи на продукт в Україні зростають слідом за підвищувальним трендом на світових ринках.

Щодо кукурудзи, то її ціна знизилась в середньому на 15 грн/т і тепер складає в Миколаївському порті — 7 572 грн/т та в портах Одещини — 7 604 грн/т.

Нагадаємо, на освітній платформі Культиварій стартує новий курс «Цариця Полів», який допоможе фермерам освоїти повний операційний цикл вирощування кукурудзи — від підбору насіння до продажу врожаю на експорт. Тож, якщо ви хочете покращити результативність виробництва, то переходьте за посиланням та реєструйтесь.

Вартість соняшнику та сої в портах Одеської обл. не змінилась. А от в Миколаївському порту соя подешевшала на 43 грн/т.

Вартість сої в Україні від початку старту жнив знизилась на понад 1000 грн/т. Хоча минулого року в цей період спостерігалась протилежна, висхідна тенденція.

 

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується