Нова комбінація прес-підбирача Krone є альтернативою цілого комплексу машин – AgroTimes

На виставці AGROEXPO презентували нову комбінацію прес-підбирача Krone, що є альтернативою цілого комплексу машин для заготівлі сінажу.

Про це повідомляє Група компаній «ТРІА» на своїй Фейсбук-сторінці.

«Насамперед зникає потреба у силосній ямі для сінажу чи її підготовці до закладання цього корму, оскільки прес-підбирач здатний самостійно (порційно) запаковувати сінаж у рулони; комбайн для заготівлі сінажу також не потрібний, як і додаткова техніка, наприклад, для транспортування скошеної маси та її ущільнення; і найголовніше – за допомогою цього пресу можна у найкоротші терміни заготовити сінаж без втрати вологості, тобто найвищої якості. Відтак, не потрібно додатково вносити консерванти», – йдеться в публікації.

Залежно від маси, поля та інших умов середня продуктивність агрегату становить 60 рулонів/год. Відзначають, що собівартість заготівлі сінажу в рулонах за допомогою прес-підбирача така ж, як із під час заготівлі комбайном, проте організаційний процес на 80% є менш трудомістким і забезпечує 100% поїдання сінажу тваринами. До того ж ним можна заготовляти як солому, так і сіно в рулонах. Завдяки тому, що у конструкції підбирача є дві осі, досягається більш якісне підбирання маси із найменшими домішками ґрунту.

Нагадаємо, KRONE збільшила термін експлуатації прес-підбирачів BiG Pack.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується