«Шепетівський цукровий комбінат» завершив сезон – AgroTimes

На ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат», який належить до А’SPIK Group, завершено сезон цукроваріння.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній.

«Ми відпрацювали добре з хорошими показниками. Це стало можливим саме завдяки ритмічній щоденній роботі комбінату», – зауважив Роман Ковальчук, головний інженер ПрАТ «Шепетівський цукровий комбінат». – Агропартнери працювали пліч-о-пліч з нами. Перевізники також зацікавлені у системній співпраці. Вивіз сировини був злагодженим, усі на відмінно впоралися з поставленими задачами, як зі збору, так і з привезення солодких коренів.

Загалом 2021 рік для Шепетівської цукроварні став вдалим щодо здійснення запланованих реконструкцій, модернізацій та їх впровадження.

У планах шепетівських цукровиків на наступний рік – ряд проєктів з модернизації. Зокрема, планується модернізувати паровий котел на спалювання вугілля, градильню (закупка градильні та заміна комунікацій), перенесення компресорів та ресиверів, будівництво прес-фільтрового відділення. Також заплановано модернізацію складів цукру (відвантаження та завантаження складів).

Нагадаємо, 7 заводів завершили сезон цукроваріння через недостатню кількість сировини. Також ми писали, що Україна виробить 1,44 млн. тонн цукру.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується