Bednar випускає оновлені дискатори Swifterdisc XE – SuperAgronom

Чеський виробник сільгосптехніки Bednar анонсував випуск оновлених моделей дискаторів Swifterdisc XE.

Про це повідомляє прес-служба компанії Bednar, пише Traktorist.ua.

Моделі дискаторів Swifterdisc XE 2022 р. будуть мати новий спосіб розвороту. У порівнянні з попередніми моделями, тепер під час розвороту піднімається тільки дискова секція, а транспортні і опорні колеса, а також котки, залишаються в робочому положенні.

 

«Така конструкція усуває негативне навантаження на зчіпку і розвантажує трактор, коли агрегат розвертається. Більше того, вона запобігає небажаним коливанням і робить весь процес розвороту швидшим і комфортнішим», — йдеться у повідомленні.

 

Агрегат Swifterdisc XE оснащено подвійними опорними колесами перед робочою дисковою секцією. Передні подвійні опорні колеса допомагають стабілізувати дискатор на високих швидкостях. Задні котки оснащені паралелограмом.

 

«Ця конструкція гарантує, що коли дискатор оснащується саме таким видом котків, обидва ряди котка завжди рівномірно притискаються до ґрунту. Великою перевагою є те, що не потрібно витрачати багато часу, щоб відрегулювати задні котки під певні польові умови», — пояснили експерти Bednar.

 

Дискатор Swifterdisc XE широко використовується для передпосівного обробітку особливо в комплектації з невеликим діаметром агресивних А-дисків і передньою вирівнюючою планкою Crushbar.

Дискатори Swifterdisc XE 2022 року доступні з двома варіантами робочої ширини: 10 і 12,4 м. Спеціалісти Bednar наголошують, що агрегат з шириною 12,4 м є ідеальним варіантом для контрольованого сільського господарства (controlled traffic farming — CTF) завдяки своїй робочій ширині. Додаткові 20 см з кожного боку сприяють достатньому перекриттю кожного проходу.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується