В Україні висхідна тенденція цін на зернові — огляд за 16 листопада від Zernotorg.ua – КУРКУЛЬ

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури, знаходяться в Одеській та Миколаївській областях. Повідомляє Kurkul.com, згідно з даними ресурсу Zernotorg.ua.

 

Тенденція до зростання вартості зернових, яка розпочалась 15 листопада, продовжується. В українських портах в середньому на 30 грн/кг подорожчали пшениця продовольча та фуражна, на 60 грн/кг — ячмінь та на 45 грн/кг — кукурудза.

Зі слів аналітика Zernotorg.ua Олександра Тищенка, причиною зростання вартості зернових стала короткочасна корекція цін, яка підкріплена підвищеним попитом на експорт.

«Бувають короткочасні корекції, глибина яких дуже незначна. Але тренд на зростання в силі. Фактор шаленого попиту штовхає біржі і відповідно ціни на зернові вгору», — пояснив аналітик.

Вартість соняшнику стабілізувалась, а от соя, ще з минулого тижня продовжує дешевшати.

Наразі, в Україні тривають жнива. Аграрії обмолотили 73% площ кукурудзи та 98% площ соняшнику. Цікаво, що на Харківщині середня врожайність зернових зросла до 4,6 т/га, а на Вінниччині — на третину вища торішньої.

 


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується