Бобові культури будуть в тренді, оскільки їм не потрібні азотні добрива – SuperAgronom

Бобові культури — хороший варіант для вирощування в агросезоні-2022, оскільки вони не потребують азотних добрив, ціни на які злетіли до небес.

Підготував SuperAgronom.com за даними матеріалу на fwi.co.uk.

Різкий стрибок цін на добрива, зокрема азотні, та значний попит на бобові стимулюватиме агровиробників у світі вирощувати саме ці культури. Вони виробляють власний азот з атмосфери, тому їм не потрібні азотні добрива. Це може виявитися для аграріїв дуже вигідно, оскільки ціни на азот зросли більш ніж удвічі за останні декілька місяців.

Роджер Вікерс, головний виконавчий директор дослідницької організації переробників та виробників Великобританії (PGRO) стверджує, якщо азотні добрива стануть дійсно дорогими в довгостроковій перспективі, це може зробити бобові більш привабливими.

Також експерт зазначає, що наразі місце для додаткових обсягів сої, гороху та квасолі на світовому ринку є, тому проблем зі збутом виникнути не має.

 

«Горох і боби сприяють родючості ґрунту та залишають залишок азоту в ґрунті для наступної культури, тому вони є такими, які легко вписуються у більш стійку сільськогосподарську систему», — наголошує пан Вікерс

 

Нагадаємо, що зекономити на добривах дозволить аналіз ґрунту.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується