Моделі управління бізнесами змінюються у бік невеликих підприємницьких груп, що володіють сучасними технологіями – думка

В даний час в світі швидко змінюються моделі управління різними бізнесами – над традиційними управлінськими «пірамідами» на чолі з топ-менеджерами починають превалювати підприємницькі групи, що володіють сучасними технологіями. Саме тому успіх компанії на ринку в подальшому буде залежати від того, наскільки швидко вона адаптується під ці зміни. Таку думку висловив засновник компанії LetterOne, акціонер консорціуму Альфа-Груп Михайло Фрідман під час Київського Міжнародного Економічного Форуму (КМЕФ), який почав свою роботу 7 жовтня.

1

«На мою думку, сьогодні ми вступаємо в епоху, коли можливості маленької групи людей, «озброєних» сучасними технологіями, виросли багаторазово. І сьогодні така група являє дуже потужну бізнес-одиницю. Це призводить до виникнення нової моделі управління з горизонтальною структурою. Таким чином, вона прийшла на зміну пірамідальній структурі, на чолі якої стояв топ-менеджмент, завданням якого був збір і аналіз інформації для подальшого прийняття рішень. Функцією менеджерів в цій піраміді було доведення прийнятих «на верху» рішень до нижнього рівня виконавців з метою їх бездоганного виконання останніми», – пояснив Михайло Фрідман.

На думку представника великого бізнесу, таким чином, можна сказати, що на зміну менеджерам приходять мікропідприємці. «І така структура стає набагато ефективніше, ніж традиційна корпоративна структура, де менеджери керували процесом« зверху до низу», – упевнений Михайло Фрідман.

2

Засновник компанії LetterOne, акціонер консорціуму Альфа-Груп також розповів про те, чим відрізняється підприємець від менеджера. «Перш за все для підприємця вигода важливіше ризику, а для менеджера, як правило, навпаки. Система в великих корпораціях побудована на тому, що менеджери думають над тим, як прийняти таке рішення, за яке вони згодом не будуть покарані керівництвом. Логіка підприємця абсолютно інша», – зазначає Михайло Фрідман.

Він також підкреслює, що перестроювання в бік нових моделей управління бізнесами вже почалося і ті, хто не поміняє свої підходи в майбутньому, швидше за все, підуть з бізнесу.

“Фазовий перехід вже розчався: всі сучасні компанії рухаються у цьому напрямку, перебудовуються. Відбуватиметься боротьба між маленькими та гнучкими компаніями без значних фінансових ресурсів з великими компаніями з традиційними управлінськими практиками та достатніми ресурсами, у якій великим компаніям потрібно буде пристосовуватись до нових реалій”,- повідомляє Михайло Фрідман. 

В своєму виступі засновник компанії LetterOne, акціонер консорціуму Альфа-Груп торкнувся й питання конкуренції між компаніями, зазначивши, що її природа не змінилась, а “змінилась природа стосунків між компаніями, адже світ став глобальним, відбувається інтеграція сервісів у єдину платформу”.

“Конкуренти стають партнерами, хоча, якщо компанії працюють в одній ніші, звичайно відбувається боротьба за ринок”,- вважає Михайло Фрідман.

У свою чергу, СЕО і засновник компанії BlaBlaCar (Франція) Ніколя Брюссон зазначив, що дедалі більш важливішою в бізнесі становиться культура стартапів.

3

«Майже всі компанії намагаються бути своєрідними стартапами. Вони йдуть до своєї мети чітко сформувавши власну візію. І на цьому шляху компанії стикаються з проблемою пошуку нових талантів. І якщо компанія не може залучити талановитих топ-менеджерів, інженерів тощо, то це означає, що з часом вона матиме проблеми»,- зазначає співвласник BlaBlaCar.

“Кожен із співробітників піклується про те, щоб мати долю у володінні компанією. Формується «feeling of ownership», який допомагає мотивувати та утримувати таланти”,- впевнений Ніколя Брюссон .

Він також додав, що основна перевага України у тому, що вона має значну кількість кваліфікованих розробників програмного забезпечення. Втім, для їх утримання та мотивації необхідно розвивати підприємницьку жилку та пропонувати частку вартості компанії – акції.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується