Креді Агріколь пропонує фінансування автомобільної техніки MAN Truck and Bus SE – AgroTimes

Креді Агріколь підписав угоду з МАН Трак енд Бас Юкрейн, який займає провідні позиції на ринку вантажної автомобільної техніки України та є дочірньою компанією європейського MAN Truck and Bus SE.

Про це повідомляє пресслужба Креді Агріколь.

В рамках партнерства банк пропонує бізнес-клієнтам фінансовий лізинг та кредит для придбання тягачів та фургонів марки MAN. Програма розрахована на фінансування від 1 до 5 років з початковим внеском від 30% вартості активу.

«MAN Truck and Bus SE – стратегічний для групи Креді Агріколь партнер, з яким нас об’єднує позитивний досвід співпраці на міжнародному ринку, зокрема в Польщі. Віднині вигідні умови фінансування техніки MAN стали доступними і нашим клієнтам в Україні», – розповідає Лариса Бондарєва, заступниця голови правління Креді Агріколь Банку.

Вантажівки MAN користуються великим попитом серед компаній агропромислового комплексу, будівельного бізнесу, логістики, роздрібної торгівлі тощо. Їх популярність, перш за все, пояснюється їх безпекою, довговічністю і надійністю – вся техніка виготовлена відповідно до європейських стандартів.

«МАН Трак енд Бас Юкрейн присутній на українському ринку 15 років. Окрім продажу вантажних автомобілів та автобусів брендів MAN та Neoplan, ми також пропонуємо післяпродажне обслуговування – ремонт, технічні огляди, продаж оригінальних запасних частин, а також договори на обслуговування, технічне навчання механіків та навчання економічному водінню MAN ProfiDrive для водіїв. Для нас дуже важлива співпраця з надійним партнером Креді Агріколь, оскільки, надійні фінансові інструменти допомагають нашим клієнтам простіше вести свій бізнес, розраховувати та планувати свої фінанси», – розповідає Олександр Остапович, виконавчий директор МАН Трак енд Бас Юкрейн.

Креді Агріколь пропонує вигідні партнерські програми фінансування техніки та обладнання.

Нагадаємо, Креді Агріколь підписав угоду з ЄБРР з метою розширення лізингових послуг.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується