KMZ Industries зводить елеватор у Запорізькій області – AgroTimes

KMZ Industries уклали черговий контракт на комплексну поставку обладнання для будівництва нового елеватора у фермерське господарство, що працює на Запоріжжі. Об’єкт планується ввести в експлуатацію на початку червня 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

Загальна потужність зберігання від KMZ Industries на об’єкті становитиме 16 515 тонн. Їх забезпечать три силоси Brice-Baker діаметром 12 метрів місткістю 1299 тонн кожний та два силоси СМВУ діаметром 22 метри місткістю 6309 тонн кожний. Господарство планує зберігати в них продукцію власного виробництва: традиційні зернові, ріпак, насіння соняшника.

Попередньо на об’єкті вже були залиті фундаменти, тож частина силосів підбиралася саме під них.

«Три силоси Brice-Baker одразу підбирали під діаметр вже існуючого фундаменту: свого часу його залили під ємності іншого виробника, проте з ряду причин їх не було встановлено, – говорить Максим Свистун, регіональний представник KMZ Industries по Запорізькій та Херсонській областях. – Це вже не вперше така ситуація трапляється у наших клієнтів, і наші ємності, так би мовити, виручають: адже крок діаметру силосів модельної лінійки Brice-Baker складає 1 м, що дозволяє легко вписати їх у конструкцію будь-якого майданчика».

Крім силосів фахівці KMZ Industries поставлять:

– Очисне обладнання – комплексний барабанний сепаратор КБС на 4 решета потужністю 100 т/год по первинній очистці.

– Транспортне обладнання: 2 норії та 11 ланцюгових конвеєрів потужністю 100 т/год. Загальна протяжність транспортного маршруту виробництва KMZ Industries становитиме 300 метрів.

Нагадаємо, KMZ Industries встановила на Ланнівському МТС незвичні за параметрами силоси. Також ми писали про те, що KMZ Industries удосконалює деякі конструкції.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується