Урожайність яблук на підприємстві з Волині сягає 48 т/га, — досвід — SuperAgronom.com

У ТзОВ «Астра» стартувала збиральна кампанія яблук, урожайність яких сягає 48 т/га. Плантації знаходяться у с. Верхівка Луцького району.

Про це інформує прес-служба Управління агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Керівник підприємства Василь Туриашвілі розповів, що перші яблуневі насадження проведені у 2013 році. Нині в господарстві 20 га під насадженнями яблуні, з них 6 га старого саду, 12 га новопосадженого, ще на 2 га готується площа під посадку.

З метою зберігання яблук і можливості реалізації їх до нового врожаю у вересні 2020 року розпочато будівництво сучасного сховища на 500 тонн з регульованим газовим середовищем, і у вересні поточного року об’єкт було введено в експлуатацію. Новий урожай яблук вже поступає у сховище.

Станом на початок жовтня зібрано перші 30 тонн яблук з врожайністю 48 т/га, прогнозується зібрати з врожайністю понад 50 т/га. Господарство вирощує сорт Голден Делішес також є новопосаджені яблуні сорту Чемпіон.

Крім того, в області розпочали збирання яблук підприємства ТзОВ «Володимирські сади», ТзОВ «Єврофрутгруп», ФГ «Рідний сад», СПП «Рать», ФГ «Дари Волині» та інші.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується