СБУ врятувала життя фермеру на Херсонщині – SEEDS

40 тисяч доларів готовий був заплатити фермер з Херсонської області за вбивство свого колеги. Таким чином аграрій прагнув “усунути” конкурента – іншого виробника сільськогосподарських культур в регіоні. Представники Служби безпеки України запобігли здійсненню злочину, повідомляє SEEDS.

Про планування замовного вбивства представників СБУ повідомила особа, що мала стати виконавцем злочину. Фермера, якого слідство вважає замовником злочину, правоохоронці затримали під час передавання коштів виконавцю.

“За даними слідства, замовником та організатором вбивства виявився інший місцевий фермер. Він хотів усунути конкурента, який займається вирощуванням сільськогосподарських культур, що мало посилити його власні позиції в регіоні. Утім виконавець замовного вбивства, усвідомлюючи суспільну небезпечність злочинного наміру замовника, повідомив про це СБУ. Правоохоронці почали документувати протиправну діяльність і врешті затримали організатора під час передачі останнього траншу “винагороди”. Наразі зловмиснику готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 (замах на злочин), п.п. 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) КК України та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу”, – повідомили 1 жовтня у Службі безпеки України.

Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні.

 

Нагадаємо, минулого року на Херсонщині сталося резонансне вбивство фермера. Сільгоспвиробника убив його компаньйон. З вогнепальної зброї зловмисник вистрілив колезі у голову, потім відніс тіло у авто та втопив машину в зрошувальному каналі.

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується