Case IH розширює можливості системи AFS Connect – AgroTimes

Case IH розширює функціональні можливості своєї системи AFS Connect. Також представлені нові зернозбиральні комбайни Axial Flow 2022 року.

Про це повідомляє agroportal24h.cz.

Зазначають, що телеметрична система Case IH AFS Connect доступна для всіх зернозбиральних комбайнів Case Axial Flow з 2018 року. Система забезпечує двосторонню передачу даних між комбайном і комп’ютером (або мобільним телефоном) через веб-портал AFS. Всі комбайни в стандартній комплектації оснащені необхідними кабелями і приймальною антеною; якщо комбайн замовлений ​​з попереднім обладнанням телематики, відповідний модем вже встановлено. Для повноцінної роботи телематики потрібно тільки код активації. Модем ініціалізується на заводі, а підписка активується у місцевого торгового посередника.

Зібрані агрономічні дані відправляються на портал AFS Connect, де їх можна переглядати і керувати ними. Можливі застосування включають використання даних про врожайність для створення карт внесення. Цей портал доступний через службу My Case IH і доступний безкоштовно для всіх зацікавлених сторін.

Крім того, систему AFS Connect можна доповнити функцією Case IH Accusync, яка забезпечує зручну синхронізацію машин у польових умовах. Так, фермери можуть обмінюватися картами машин під час роботи в полі. Функцію Accusync можна використовувати на всіх зернозбиральних комбайнах Axial Flow і тракторах, від Case IH Vestrum до Case IH Quadtrac з монітором AFS Pro 700. Єдина вимога – машини повинні бути оснащені телеметрією AFS Connect.

Нагадаємо, мережа CASE IH RTK+ позиціонує з точністю до 1,5 см.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується